Evil Site

Oficjalne forum Siedziby Czystego Zła


#1 2008-09-10 19:38:29

Dominus Ignis

Szeregowy

4887838
Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 8
Punktów :   15 

Konkurs na najlepszą misje

Wielki Czarny Mistrz wszedł do ciemnej sali, pełnej urządzeń służących z pewnością do torturowania nowych. Początkowo wydawało się, że jest ona pusta.
- death! - zawołał swoim głosem zimnym jak lód, który przeszywał każdego niewyobrażalnym zimnem, a gdy przemówił, w każdym słuchającym go odzywały się same najgorsze wspomnienia
- Tak panie? - zawołał głos z kąta.
Dopiero teraz okazało się, że w kącie siedzi wampir, a zdradzały to tylko oczy, które właśnie otworzył.
- Zawołaj mi tu, któregoś z Poszukiwaczy. - rzekł swoim mrożącym krew w żyłach głosem - Albo nie! Sam to zrobię.
I wyciągnął rękę spod ciemnej peleryny, po czym zaczął wymachiwać nią w powietrzu, jakby pisał. I wten na mrocznym niebie, spowitym czarnymi chmurami pojawił się napis "Dominus Ignis". W tym samym czasie w drzwiach pojawił się Poszukiwacz.
- Wzywałeś panie? - zapytał wyraźnie zasapany
- Niezły sprint. - odparł twórca Siedziby Czystego Zła, a na jego twarzy pojawił się grymas mający być chyba jakąś imitacją uśmiechu.
- Jako, e zapowiadasz się interesująco, mam dla Ciebie zadanie.
- Czuję się zaszczycony panie. - odparł wyraźnie usatysfakcjonowany
- Nie tak prędko, nie cieszyłbym się tak na twoim miejscu, jeszcze nie wiesz co masz robić. - rzekł, a lodowaty oddech wypełnił całą salę
- Co tylko rozkarzesz panie. - odparł Dominus
- Dobrze więc, sprawdź innych...
- Ale.... ale jak to? - zapytał zdziwiony
- To wszystko co miałem Ci do powiedzenie, możesz odejść. - odpowiedział i z ponurą satysfakcją usiadł w fotelu obok deatha.

A więc ogłaszam
Konkurs na najlepszą misje



Regulamin:

- w konkursie może wziąć udział każdy członek zakonu (oczywiście z wyjątkiem kapituły)
- konkurs, jak sama nazwa wskazuje, polega na zrobieniu najlepszej misji w wyznaczonym czasie
- misja musi być duża i zrobiona w "Jaskini Pająka"
- należy zrobić screena (w taki sposób żeby było widać wynik walki - ile się dostało srebrników itd.) a następnie przesłać go do mnie (na gg lub e-mail)
- zwycięzcy będą wyłaniani na podstawie algorytmu co spowoduje, że każdy rycerz niezależnie od levelu będzie miał szanse na wygraną
- aby wziąć udział w konkursie należny zgłosić się w wyznaczonym terminie (tj od dzisiaj do 17.09) poprzez napisanie stosownego posta w tym temacie
- prace należy oddać do 20.09 do godziny 20.00
- nagrodami dla osób które zajmą miejsca na podium są plusy do awansu
   miejsce 1 - 3 +
   miejsce 2 - 2 +
   miejsce 3 - 1 +
- za zgłoszenie się i nie oddanie pracy są oczywiście minusy a konkretnie 2

mój e-mail: piotrek.zizu@wp.pl
gg: 4887838

Polki: -
EGZEQTOR: -
Marecki: -
bellicusMag: -

Ostatnio edytowany przez Dominus Ignis (2008-09-17 16:53:18)

Offline

 

#2 2008-09-10 21:34:00

polki

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: Konkurs na najlepszą misje

jasię zgłaszam do konkursu

Offline

 

#3 2008-09-11 15:27:49

EgzeQtor

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 4
Punktów :   13 

Re: Konkurs na najlepszą misje

ja tez wezmę w tym udział xD

Offline

 

#4 2008-09-13 13:27:57

polki

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: Konkurs na najlepszą misje

i marecki też weźnie udział w konkursie

Ok, ale na przyszłość zgłoszenia nieosobiste nie będą brane pod uwagę. - dop. Kereloth

Offline

 

#5 2008-09-16 20:43:25

bellicusMag

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-09-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Konkurs na najlepszą misje

Chciałem tak ze zgłosić się do konkursu na najlepszą misję

Offline

 

#6 2008-09-18 18:23:02

Dominus Ignis

Szeregowy

4887838
Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 8
Punktów :   15 

Re: Konkurs na najlepszą misje

Informuje że skończył się czas na składanie zgłoszeń do konkursu. Teraz czekam na wasze prace

Offline

 

#7 2008-09-21 22:19:01

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Konkurs na najlepszą misje

W związku, że nasz zakon stworzył fuzję z zakonem Maltan, konkurs jest zawieszony na czas bliżej niokreślony. Choć i tak mam wrażenie, że kiedyś się jednak odbędzie... i to chyba wcześniej niż sie tego spodziewamy.


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.heksa.pun.pl www.badboys95.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.grotrecon.pun.pl