Evil Site

Oficjalne forum Siedziby Czystego Zła


#1 2008-10-07 18:14:10

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Piątka Sępa II

Jak zapewne niektórzy z was wiedzą (mam tu na myśli głównie starych członków zakonu) posypała nam się Piątka Sępa, czyli najwyższa rada zakonu. Nie są z nami już Galaad i death. Ich strata jest niepowetowana i zapewne na stałe pozostaną w naszych pamięciach. Zakon jednak funkcjonuje nadal, dlatego konieczne jest załatanie tej dziury. Przypominam także, że obecnie z pierwszej Piątki Sępa pozostali Kereloth, Bellator ab Lumnis oraz EGZEQTOR. Jak nietrudno policzyć, potrzebujemy więc 2 osob, którzy uzupełnią stawkę.

Tak więc od dnia dzisiejszego do piątku (tj. 10 października) można składać swoje kandydatury na to stanowisko. Kandydatury muszą być wyłącznie indywidualne. Należy także napisać w kilkusłowach, dlaczego to właśnie wy powinniście zostać wybrani.

Liczymy na szerokie grono chętnych i życzymy powodzenia.

Kapituła Siedziby Czystego Zła,
Kereloth & Bellator


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#2 2008-10-09 19:31:24

Dominus Ignis

Szeregowy

4887838
Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 8
Punktów :   15 

Re: Piątka Sępa II

Widzę, że nie ma chętnych na tak ważne i odpowiedzialne stanowisko jakim jest członkostwo w Piątce Sępa. Czyżbyście bali się podjąć takie zobowiązanie wobec naszego zakonu?? Ja NIE!!

Dlatego składam swoją kandydaturę

Mam nadzieje że nie zostanę wybrany (o ile tak się stanie) z powodu braku innych kandydatur, ale za swoje zasługi dla zakonu. A nie chwaląc się troche ich było.
Po pierwsze od zawsze związany jestem z SCZ (oraz wcześniejszymi jego wcieleniami) nigdy nie zdradziłem zakonu i zawsze byłem posłuszny woli Kapituły oraz naszego przywódcy. Ponadto biorę czynny udział w życiu zakonu (co z pewnością może potwierdzić Kereloth), stworzyłem herb zakonu, zorganizowałem konkurs na najlepszą misję (który niestety nie doszedł do skutku z powodu chwilowego połączenia z innym zakonem), regularnie pisze "farmy' itd itd...

Mam nadzieję że przedstawione wyżej argumenty, wystarczą aby obdarzyć mnie tą funkcją

Z poważaniem Dominus Ignis

Offline

 

#3 2008-10-12 12:53:13

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Piątka Sępa II

Zapisy chwilowo wstrzymane


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#4 2008-10-14 20:49:11

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Piątka Sępa II

Zapisy zostały wznowione i potrwają do 19 października, do godz. 20:00.


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#5 2008-10-17 21:02:15

Arthorius

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-10-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Piątka Sępa II

Witam! Jestem kolejnym chętnym do objęcia tego zaszczytnego miejsca! Nie mogę się pochwalić takimi osiągnięciami i zasługami jak Dominus Ignis, jednakże uczestnictwo w Tym zakonie dużo mnie nauczyło i cieszę się że mogę w nim być i myślę, że pełnienie funkcji w Piątce Sępa dałoby mi wiele możliwości i na pewno mógłbym się rozwinąć! Zapewniam że nie zawiodę i będę sumiennie wykonywał swoje obowiązki!

Z Wyrazami Szacunku: Arthorius.


"Walczyć mogę o coś co miłuję, miłuję tylko to co szanuję, a szanuje to co rozumiem"

Offline

 

#6 2008-10-18 11:35:55

Lord Magic III

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Piątka Sępa II

Nie pozostało mi nic innego, jak także włączyc się do walki o miejsce w "Piątce Sępa". Jak zapewne każdy zauważył, nie zrobiłem jeszcze nic pożytecznego dla Zakonu, ale myślę że jest to kwesta czasu. Dopiero co wróciłem do gry i nie jest łatwo wrócic tak szybko do takiego poziomu, jaki prezentowałem dawniej (Lord Magic) Nie będe pisał o swoich plusach i minusach, bo zapewne nie jeden w zakonie wie na co mnie stac (mowa tu o starym konice "Lord Magic") Tak więc z niecierpliwoscią czekam na rostrzygnięcie wyników.

Offline

 

#7 2008-10-18 22:34:11

Makabra

Szeregowy

7836996
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Piątka Sępa II

Ja też zgłaszam swoją kandydaturę.    Niestety nie mogę być tak często jak inni członkowie zakonu
Jeżeli zostanę wybrany na członka "Piątk'i Sępa" postaram się żeby było lepiej w zakonie


Wasz Makabra

Offline

 

#8 2008-10-19 12:28:14

Petrus

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-09-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Piątka Sępa II

Po długim zastanowieniu i sugestiach Kereloth postanawiam również zgłosić swoją kandydaturę.
Myślałem nad swoimi plusami i w zasadzie znajduję jeden, który może przemawiać za moją kandydaturą.
Wydaje mi się, że moim największym atutem jest zdolność do logicznego myślenia.
Mam 25 lat i trochę gier już mam za sobą. W Plemionach, Ikariam i WildGuns zawsze sprawowałem wysokie funkcje czy to jako dyplomata, czy to jako generał (w ikariam), czy to jako zastępca dowódcy.

Jeśli chodzi o mój sposób gry w BK to jest on bardzo ofensywny. Nie unikam walki i szczerze brakuje mi tu jakiejś porządnej wojny z innym zakonem.

Trzeba ten zakon rozruszać i zrobić trochę szumu w okolicy

Offline

 

#9 2008-10-20 13:46:39

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Piątka Sępa II

Koniec zapisów. Głosowanie odbędzie się niebawem.


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-arena.pun.pl www.pnp.pun.pl www.kaliscyfilolodzy.pun.pl www.czekamynagofry.pun.pl www.juhichawla.pun.pl