Evil Site

Oficjalne forum Siedziby Czystego Zła


#1 2008-07-14 12:41:43

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

http://img99.imageshack.us/img99/1307/3xp0yw8by8ol2.gif



Rozmowy Kontrolowane




Miejsce do rozmów na temat Siedziby Czystego Zła


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#2 2008-07-14 16:36:22

Lord Magic

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 9
Punktów :   10 

Re: Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

Otóż mam pewien pomysł, co do przyznawania "plusów" i "minusów" a mianowicie jak każdy widział, lub też nie przy profilu każdego użytkownika (jeszcze nie każdego, ale to się zrobi) widnieją dwie małe ikonki, na zielono "+" na czerwono "-" tak naprawde są one do naszej dyspozycji, "+" można wręczać osobą, które nam w jakiś sposób pomogły, np. rozwiązały jakiś problem itp. a "-" na odwrót... Ja bym znalazł inne zastosowani dla tych opcji, przyznawać "plusy" i "minusy" mogli by tylko członkowie kapituły, np. osoba starająca się, uczestniczaca w zyciu forum co jakiś czas dostawała by "+" do swojego profilu a osoba olewająca sobie wszytsko "-" I, np. gdy użytkownik nazbiera powiedzmy z 10 plusów (liczba do uzgodnienia) to automatycznie zostaje mu przyznana wyższa ranga. W ten sposób każdy by wiedział, jak daleko mu do kolejnej rangi, nie licząc na łaskę kapituły... By nie dać takiego zapasu "ocen" leniuchom, to powidzmy, że 5 minusów oznacza obniżenie rangi, a jeżeli nie ma z czego obniżyć... to równa się to z automatycznym wydaleniem z Siedziby. Jestem ciekaw Waszych zdań co do mojego pomysłu ?


http://images24.fotosik.pl/248/75cb6de502354798.jpg
NIENAWIDZISZ MNIE ?!, FAJNIE !, SŁYSZYSZ TE BRAWA ?!, SĄ DLA MNIE !!!

Offline

 

#3 2008-07-14 18:50:26

Bellator ab Lumnis

Szeregowy

9888738
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

Jeśli chodzi o mnie to myślę, że naprawdę warto przemyśleć tę propozycję. Ach i jeszcze jedno, może to zabrzmi śmiesznie, ale nienawidzę "szkolnej" niesprawiedliwości, a co za tym idzie - jeśli na wyższą rangę 10 plusów to na niższą 10 minusów;D Jednak o tym czy i jak ten system będzie działał trzeba podyskutować.

Ostatnio edytowany przez Bellator ab Lumnis (2008-07-14 18:50:44)


Unus dies nos mos Attero Dominatus tunc sulum quisnam eram tentatio per lemma mos orior oriri ortus suus manuum exhibeo subcribo ab victoria quod palma per suum mortuus somes...
Pewnego dnia obalimy tyranów, a każdy kto był przez nich gnębiony wzniesie swe ręce w geście zwycięstwa i chwały nad ich martwymi ciałami...

Offline

 

#4 2008-07-22 10:02:14

Kilgan

Szeregowy

7767613
Zarejestrowany: 2008-07-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

Moim zdaniem to znakomita forma oceniania - za równo mobilizuje i angażuje w życie zakonu jak i pozwala sie wykazac.


"PAMIĘTAJ MIEJSCA, TWARZE ZDRAJCÓW RASY, ONI WSZYSCY ZAPŁACĄ ZA SWOJE ZBRODNIE "
Ian Stuart Donaldson

Offline

 

#5 2008-08-21 09:53:37

polki

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

Moj zdaniem zakon jak i forum jest zadbane i pilonowany jest porządek

Offline

 

#6 2008-09-05 21:19:45

Dominus Ignis

Szeregowy

4887838
Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 8
Punktów :   15 

Re: Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

Widze że nikt nie kwapi się nawet żeby wypowiedzieć się na temat tak ważny jak włączenie nas do innego zakonu!!
W takim razie ja powiem co o tym sądze

Moim skromnym zdaniem jeżeli przedstawiciele tamtego zakonu są gotowi aby nasza kapituła została w niezmienionym składzie i sprawowała rządy nad oboma połączonymi zakonami oraz z tego co mówił mi Kereloth bardziej chcą dostosowywać się do nas a nie żebyśmy my do nich, można zaproponować im aby oni przeszli do naszego zakonu. Jeśli nie to ja jestem za zerwaniem negocjacji bo nasze przejście do nich jest wykluczone

PS. Proponuje kapitule wziąć się za co niektórych bo zapanowało u nas straszne rozprężenie. W wakacje wymówką było że jak się zacznie rok szkolny to się wezmą do roboty, a wakacje się już skończyły.

Offline

 

#7 2008-09-05 22:33:39

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

Widzę, że muszę wyjaśnić kilka spraw. No więc tak

Dominus Ignis napisał:

Widze że nikt nie kwapi się nawet żeby wypowiedzieć się na temat tak ważny jak włączenie nas do innego zakonu!!

Mylisz się, bo dostałem kilka wiadomości przez PW dotyczących właśnie tego połączenia, jednakże to prawda, od tego jest forum.

Dominus Ignis napisał:

Moim skromnym zdaniem jeżeli przedstawiciele tamtego zakonu są gotowi aby nasza kapituła została w niezmienionym składzie i sprawowała rządy nad oboma połączonymi zakonami oraz z tego co mówił mi Kereloth bardziej chcą dostosowywać się do nas a nie żebyśmy my do nich, można zaproponować im aby oni przeszli do naszego zakonu.

Sam to zaproponowałem, ale jak stwierdził ich przywódca, to On musi być założycielem Zakonu, by mieć pewność, że nie upadnie on zbyt szybko.

Dominus Ignis napisał:

Jeśli nie to ja jestem za zerwaniem negocjacji bo nasze przejście do nich jest wykluczone

To samo powiedzialem, negocjacje są twarde, nikt nie chce ustąpić i póki co zatrzymały się w martwym punkcie. Co przyciesie przyszłość, zobaczymy.
Ale nareszcie jakaś konkretna odpowiedź, a nie "Jestem za.".

Dominus Ignis napisał:

PS. Proponuje kapitule wziąć się za co niektórych bo zapanowało u nas straszne rozprężenie. W wakacje wymówką było że jak się zacznie rok szkolny to się wezmą do roboty, a wakacje się już skończyły.

To prawda. Ale co konkretnie proponujesz? Przedstaw swoje propozycje, a napewno je rozpatrzymy.


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#8 2008-09-07 14:41:58

Bellator ab Lumnis

Szeregowy

9888738
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

Cóż co do tego czy przejść do innego zakonu czy nie to jest kwestia powiedziałbym bardzo delikatna, ponieważ można założyć brak całkowitej suwerenności dla SCZ w innym zakonie. Jednak BK to (nie tylko), ale przede wszystkim gra, w której chodzi o to żeby być jak najsilniejszym co ten pakt nam gwarantuje. Myślę, że przyłączenie się do Zakonu na 19 miejscu w rankingu daje ogromne możliwości rozwoju i co za tym idzie większej aktywności członków SCZ. Propozycja jest zdecydowanie kusząca i trzeba ją dobrze przemyśleć.
A jeśli chodzi o to, że w roku szkolnym nikt się nie udziela to muszę z przykrością stwierdzić, że Kereloth to przewidywał... Trzeba coś z tym zrobić.


Unus dies nos mos Attero Dominatus tunc sulum quisnam eram tentatio per lemma mos orior oriri ortus suus manuum exhibeo subcribo ab victoria quod palma per suum mortuus somes...
Pewnego dnia obalimy tyranów, a każdy kto był przez nich gnębiony wzniesie swe ręce w geście zwycięstwa i chwały nad ich martwymi ciałami...

Offline

 

#9 2008-09-10 19:51:20

Dominus Ignis

Szeregowy

4887838
Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 8
Punktów :   15 

Re: Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

Kereloth napisał:

To prawda. Ale co konkretnie proponujesz? Przedstaw swoje propozycje, a napewno je rozpatrzymy.

Myślę że na początek można by poprostu zapytać każdego dlaczego nic nie pisze na forum, tych którzy nie napisali ani jednej farmy (a są tacy) dlaczego tego nie robią. Jeśli będą mieli jakieś sensowne wytłumaczenie to nie ma problemu a jeśli nie to dać im do zrozumienia, że coś w takim razie jest chyba nie tak.

Offline

 

#10 2008-10-26 21:48:27

Lord Magic III

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Siedziba Czystego Zła - Rozmowy Kontrolowane

Widze, że forum staneło w miejscu... No to pozwolę sobie rozpocząc wątek odnośnie zmiany systemu rang w naszym Zakonie. Czy sądzicie, że będzie to dobry pomysł ? Moim zdaniem zmiana ta może wprowadzic trochę komplikacji. Dajmy przykład : Do zakonu zostają przyjęte dwie nowe postacie (nie robiące nic dla zakonu), jedna na 10 lvl, druga na 20 lvl, biorąc pod uwagę nowy system rang, postac na 20 lvl otrzymuję wyższą rangę od postaci z 10 lvl... Chodź z obu nie ma pożytku. Przytocze kolejny przykład: Do zakonu zostają przyjęte dwie postacie jedna na 20 lvl druga na 30 lvl (dla przykładu) postac z 20 lvl, bierze aktywny udział w życiu zakonu, za co jest nagrodzona awansem... Postac na 30 lvl, nie robi nic dla Zakonu, lecz jego statystyki zobowiązują "Guru" by awansowac tą postac na tą samą rangę co postac z 10 lvl. tak to widze, byc może źle odczytałem Wasze intencje Co reszta o tym sądzi ?

UWAGA: Moja uwaga nie ma nic wspólnego ze mną, nie próbuję udowodnic w tym poscie, że przy moim lvl-u jestem skazany na porażkę... Z resztą "Stara Ekipa" wie jaki jestem i co osiągnąłem. Wysunąłem tylko taką diagnoze, by uniknąc kąplikacji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.a7x.pun.pl www.pfkclan.pun.pl www.wild-west.pun.pl www.tibia33.pun.pl www.team-poland.pun.pl