Evil Site

Oficjalne forum Siedziby Czystego Zła


#1 2008-07-14 16:03:59

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Piatka Sępa

Z uwagi, że zapewne nikt już więcej nie zamierza zgłaszać się do członkostwa w Piątce Sępa postanowiłem nieco przybliżyć termin końca zgłoszeń.

Tak więc mamy 5 kandydatów na to zaszczytne stanowisko, a miejsca tylko dwa (przypominam - resztę stawki uzupełni Kapituła).

Chciałbym także zwrócić waszą uwagę na fakt, że osoba na którą oddacie swoje cenne głosy w przyszłości będzie miała bardzo ważny głos w wielu sprawach, więc mam nadzieję, że do głosowania podejdziecie uczciwie.

A oto nasi kandydaci:

Galaad - bardzo młoda ciałem, a już tak dojrzała duchem. Zawsze wierna Zakonowi i jego zasadom. Ma wiele pomysłów na reformy, a Sarganos mi światkiem, że będzie miała ich jeszcze więcej.

Dominus Ignis
- nie jest w Zakonie od dawna, ale i tak przez ten czas zdążył pokazać się z jak najlepszej strony. Twórca strony Zakonu (choć tak naprawdę świat jej nigdy na oczy nie widział, ale kij xD) i jeden z najlepszych opiekunów za czasów panowania zasady "Uczeń - Opiekun".

Lord Magic - szalenie ambitny i pracowity członek Zakonu. Twórca Akademii (którą sam zresztą prowadził) i poprzedneigo forum. Zawsze potrafi zaskoczyć jakimś błyskotliwym pomysłem.

Makabra - kolejny młody członek stawki. Tak naprawdę jego najlepsze dni w Zakonie dopiero przed nim, ale i teraz może poszczycić się kilkoma bardzo udanymi pomysłami.

EGZEQTOR - mówi mało, ale jak już coś powie, to ma to bardzo głeboki sens. Pracowity (strona główna Zakonu Światłosci to jego dzieło). Ponadto zdecydowanie najlepszy opiekun czasów zasady "Uczeń - Opiekun".

Pamiętajcie, każdy z was ma jeden głos, który może rozporządzić wedle uznania. Po wybraniu kandydata prosiłbym także o krótkie słowo wyjaśnienia dlaczego właśnie on, a nie ktoś inny. Co oczywiste kandydaci na to stanowisko nie mają prawa głosu.

Zapraszam do głosowania i życzę sukcesów.

Z poważaniem,
Kereloth - Wielki Czarny Mistrz


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#2 2008-07-14 16:20:49

Bellator ab Lumnis

Szeregowy

9888738
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Piatka Sępa

Może ja zagłosuję jako pierwszy. Przyznam, że mam dwoje faworytów jednak jeśli muszę wybrać... To "głosuję"  na EGZEQTORA, gdyż jest on niezwykle obiektywny w swoich ocenach i jak już Kereloth zauważył, gdy on coś pisze, to warto to przeczytać xD Poza tym jeśli trzeba coś wybrać lub ocenić EGZEQTOR mówi "bez ogródek" co jest zdecydowanym plusem. Kolejna rzecz, która przekonała mnie do takiego wyboru jest jego widoczny wkład w życie zakonu tj. Zakonu Światłości - chodzi mi o stronę główną oraz to, że był zdecydowanie NAJLEPSZYM opiekunem.


Unus dies nos mos Attero Dominatus tunc sulum quisnam eram tentatio per lemma mos orior oriri ortus suus manuum exhibeo subcribo ab victoria quod palma per suum mortuus somes...
Pewnego dnia obalimy tyranów, a każdy kto był przez nich gnębiony wzniesie swe ręce w geście zwycięstwa i chwały nad ich martwymi ciałami...

Offline

 

#3 2008-07-14 16:34:28

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Piatka Sępa

No to teraz ja:
Mój głos wędruje do Galaad. Przyznam, że nad wyborem nie zastanawiałem się ani przez 1 sekundę. W/g mnie Galaad to właśnie właściwa osoba na właściwym stanowisku. Wydaje mi się także, że doskonale nada się ona do roli, której dla niej "wybrałem". Ma ona w sobie wiele pasji w tym co robi, a ta cecha jest niezbędna przy piastowaniu takiego stanowiska. Tak więc głos dla Galaad i liczę, że to właśnie ona dostąpi zaszczytu obecnosci w PS.


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#4 2008-07-14 16:55:01

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Piatka Sępa

Tym razem robię tylko za dostarczyciela.
Z uwagi, że BellicusMAg jest obecnie na zasłużonym odpoczynku skontaktowałem się z nim drogą sms'ową.

Oto jego głos:
"Wybieram EGZEQTORa, ponieważ wydaje się dbać o zakon i nie zaniedbuje swoich obowiązków. BellicusMAg"


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#5 2008-07-15 11:38:24

death

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Piatka Sępa

Dobra powiem krótko i na temat:
Głosuje na Galaad, gdyż wydajesz się byc osobą bardziej rozważną niż inni i widac, że jak się za coś bierzesz, to robisz to do samego końca(np twoja przysięga). Tak więc wolałbym, aby Galaad znalazła się w PS niż np. Makabra.

Offline

 

#6 2008-07-15 21:22:37

werjany

Zbanowany

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Piatka Sępa

Mój głos oddaję na EGZEQTORA.
"EGZEQTOR - mówi mało, ale jak już coś powie, to ma to bardzo głeboki sens. Pracowity. Ponadto zdecydowanie najlepszy opiekun czasów zasady "Uczeń - Opiekun"." - według mnie, to mówi samo za siebie. To moim zdaniem najlepszy kandydat do Piątki Sępa.

Offline

 

#7 2008-07-15 23:57:21

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Piatka Sępa

myszatek in old forum napisał:

Makabra...

Dobra czyli wszystko jasne. Na przyszlość proszę jednak o dokładne czytanie wiadomości. Ale nic, każdemu moze się zdarzyć, zwłaszcza, że to pierwszy taki przypadek.

Tak więc teraz słowo podsumowania:

Za nami wybór członków Piątki Sępa. Wszystko ustaliło się praktycznie od początku. Tak wiec informuję, że...

Galaad i EGZEQTOR



...zostali wybrani na stanowiska członków Piątki Sępa. Miejmy nadzieję, że podołaja temu zadaniu i będziemy mieli z nich wiele pożytku. Ponadto chciałbym przypomnieć, że jeżeli któryś z użytkowników będzie chciał by poruszono jakaś sprawę na zebraniach ma się z tym zgłosić do któregokolwiek z członków PS. Data pierwszego zebrania jest póki co nieustalona. Lada dzień będzie ogłoszenie.

A oto wyniki końcowe:
EGZEQTOR - 3 głosy
Galaad - 2 głosy

Makabra - 1 głos
Lord Magic - bez głosu
Dominus Ignis - bez głosu

Zwycięscom gratulujemy, przegranym radzimy nie poddawać się, tylko dalej walczyć ku większej chwale Zakonu.

Temat zamykam.

Kereloth - Wielki Czarny Mistrz


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonfunn.pun.pl www.ptakikuby.pun.pl www.heksa.pun.pl www.badboys95.pun.pl www.grotrecon.pun.pl