Evil Site

Oficjalne forum Siedziby Czystego Zła

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-07-28 21:41:43

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Czarna Księga

http://img229.imageshack.us/img229/129/gfhai7ls2.gif



W pewną piękną, ciemną noc, Wielki Czarny Mistrz, Kereloth, zwołał zebranie całej Siedziby Czystego Zła. Przybyli wszyscy, począwszy od najstarszych, aż po nowo przybyłych członków Zakonu. Kiedy zapanowała cisza, Kereloth uważnie przyglądnął się zgromadzonym, a potem podniósł do góry Czarną Księgę, tak, by każdy mógł ją dojrzeć. Oprawiona w czarną skórę, z licznymi, pożółkłymi nieco stronicami, prezentowała się wspaniale. Potem odłożył Księgę na bok i rzekł:
- Nasz Zakon coraz bardziej rośnie w siłę. Przychodzą nowi członkowie, niestety też niektórzy i odchodzą. Postanowiłem więc, stworzyć tą Księgę - tu ręką wskazał ją, leżącą na stole. - w której każdy z Siedziby Czystego Zła, łącznie ze mną, złoży swój podpis. Będzie to świadectwo o was. Pozostali członkowie Siedziby Czystego Zła będą mogli poznać was lepiej, a ponadto pozostanie po każdym niepowtarzalny ślad, jeśli kiedyś opuścicie nasze progi. - na tym zakończył, otworzył Czarną Księgę na pierwszej stronie, położył obok kałamarz z atramentem, mieniącym się różnymi kolorami i zaprosił wszystkich, by podeszli i wpisali się...


Piszcie, jak wam najwygodniej. Nawet w punktach. Możecie zamieścić dowolne informacje, najlepiej takie, które przybliżą nam waszą osobę. Począwszy od standardowych: imię, miejsce zamieszkania, rodzeństwo, itp. poprzez zainteresowania, plany marzenia i szczegóły, takie jak niezapomniane wspomnienie z dzieciństwa czy ulubiona gra. Długość dowolna, preferowana: długa  Nie musicie oczywiście zamieszczać wszelkich możliwych informacji, nawet jeśli zrobili to inni. Powiedzcie po prostu to, co uważacie, że najlepiej każdego z was opisze.

Zapraszam...


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#2 2008-07-28 21:54:44

Kereloth

Administrator

10620860
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 41
Punktów :   

Re: Czarna Księga

No to tradycyjnie ja zacznę:

Imię: Mateusz
Data urodzenia:
8 marca 1990 r.
Miejsce zamieszkania: Pleszew (woj. Wielkopolskie)
Rodzeństwo: dwie siostry - jedna 17 lat, druga 1 miesiąc
Znak zodiaku: Ryby
Zainteresowania: Sport, a zwłaszcza piłka nożna; komputery i elektronika; fantasa w każdej możliwej postaci no i nieco polityka.
Ulubiony typ muzyki: Rock, Punk Rock.
Ulubione książki: Harry Potter (wszystkie części), Władca Pierścieni (wszystkie części) oraz książki pióra Dana Browna (m.in. "Kod Da Vinci" czy "Anioły i Demony").
Ulubione filmy: Władca Pierścieni (wszystkie części), Harry Potter (wszystkie części), Romeo i Julia, Trzynasty Wojownik.
Ulubione gry: Gothic (wszystkie części) oraz TES III: Morrowind.


http://img225.imageshack.us/img225/7658/pngfuturealvaromn3be0.png


.:By zachować szacunek dla samego siebie, lepiej zniechęcić do siebie ludzi, postępując zgodnie ze swym sumieniem, niż zjednywać ich sobie, robiąc to, co uważamy za niewłaściwe:.

Offline

 

#3 2008-07-29 16:59:08

Bellator ab Lumnis

Szeregowy

9888738
Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Imię: Robert
Data urodzenia: 21 kwietnia 1991 r.
Miejsce zamieszkania: Józefów woj. Wielkopolskie
Rodzeństwo: dwie siostry i brat
Znak zodiaku: Byk
Zainteresowania: Sport - szczególnie koszykówka,Film,Muzyka, Fantasy - w każdej formie,Komputery
Ulubiony typ muzyki: Melodic hardcore;D,Punk rock, rock(alternatywny), metal(nu-metal, power-metal czasem rapcore)
Ulubione książki:Wiedźmin, Seria książek o Harry'm Potter'ze, Władca Pierścieni:Dwie wieże ,
Ulubione filmy:Harry Potter (wszystkie części),Lord of War,Łowcy umysłów,Bad Boys I i II, Nowy
Ulubione gry: Seria Gothic

Ostatnio edytowany przez Bellator ab Lumnis (2008-07-30 18:45:49)


Unus dies nos mos Attero Dominatus tunc sulum quisnam eram tentatio per lemma mos orior oriri ortus suus manuum exhibeo subcribo ab victoria quod palma per suum mortuus somes...
Pewnego dnia obalimy tyranów, a każdy kto był przez nich gnębiony wzniesie swe ręce w geście zwycięstwa i chwały nad ich martwymi ciałami...

Offline

 

#4 2008-07-30 12:42:40

Kilgan

Szeregowy

7767613
Zarejestrowany: 2008-07-21
Posty: 4
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Imię: Arkadiusz
Data urodzenia:
5 stycznia 1990 r.
Miejsce zamieszkania: Bielsko - Biała woj. Śląskie
Rodzeństwo: Brat (22 lata)
Znak zodiaku: Koziorożec
Zainteresowania: Od 3 lat trenuje różne sporty walki, uczęszczam na mecze piłki nożnej ( W Polsce tylko BKS - "STAL" ) Interesują mnie jednostki specjalne typu: GROM, SPAP, SPECNAZ xD - Z tym wiąże swoją  przyszłość.
Ulubione książki: Słynne pojedynki.
Ulubiony typ muzyki: Głównie Hip-Hop i Rap, od amerykańskiego przez włoski, francuski, polski aż do rosyjskiego Aczkolwiek club rotation, trance, house tez wchodzi w grę.
Ulubione filmy: Generalnie rzecz biorąc to polskie jak i amerykańskie komedie (typu gangsterskie), no i oczywiście klasyka - Ojciec chrzestny.
Ulubione gry: brak


"PAMIĘTAJ MIEJSCA, TWARZE ZDRAJCÓW RASY, ONI WSZYSCY ZAPŁACĄ ZA SWOJE ZBRODNIE "
Ian Stuart Donaldson

Offline

 

#5 2008-08-01 13:36:30

Dominus Ignis

Szeregowy

4887838
Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 8
Punktów :   15 

Re: Czarna Księga

No to może ja też napiszę kilka słów o sobie ;p

Mam na imię Piotrek, mieszkam w Kaliszu, urodziłem się 15 lutego 1990r, mam jednego brata (BellicusMag)
Obecnie ucze sie w 4 LO w Kaliszu na profilu matematyczno-informatycznym
Moje zainteresowania to:
tuning samochodowy - jest to moja pasja już od kilku lat (już sie nie moge doczekać pierwszej fury )
ale również ogólnie pojęta motoryzacja, ulubiona marka samochodu - oczywiście Ferrari ;] , a najlepszy program motoryzacyjny - TopGear (tak na marginesie ;p)
no i zgodnie z szkolnym profilem - komputery
również sporty motorowe Formuła 1, moto GP, wyścigi samochodów turystycznych (niestety do tych 2 ostatnich mam teraz utrudniony dostęp bo kablówka zlikwidowała EUROSPORT ;/ - dziadostwo!!)
Jeśli chodzi o muzykę i filmy to bardzo podobnie jak Kilgan a więc:
z filmów lubie

Kilgan napisał:

polskie jak i amerykańskie komedie (typu gangsterskie)


również filmy związane z motoryzacją np. cała seria szybcy i wściekli, 60 sekund
nienawidze natomiast 3 rodzajów filmów: horrorów, science-fiction i fantasy (o serialach brazylijskich itp. to nawet nie wspominam bo to oczywiste ;D)
muzyka
Hip-hop i rap (głównie polski, ewentualnie amerykański) ale najbardziej muzyka klubowa, trance, house - ogólnie klimaty Sensation White i Sunrise
z gier to oczywiście samochodówki - cała seria NFS, Colin McRae Rally, LFS lubie też strategie np. Medieval II czy Age of Empires, strzelankami nie pogardze ;]

No i to by chyba było na tyle. Jak ktoś chce sie dowiedzieć czegoś więcej to piszcie na gg, na pewno bedzie to miła rozmowa

Offline

 

#6 2008-08-03 12:36:25

Lord Magic

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-07-14
Posty: 9
Punktów :   10 

Re: Czarna Księga

Imię: Łukasz
Data urodzenia: 10 marca 1991r.
Miejsce zamieszkania: Gołuchów (woj. wielkopolskie) LKS GOŁUCHÓW !!!
Rodzeństwo: jedna siostra, lat (ile to ma... <myśli> ) 13 lat
Znak zodiaku: Ryby
Zainteresowania: Sport a w szczególności piłka nożna (Celtic Glasgow forever), komputery, gry, muzyka
Ulubiony typ muzyki: Hip-Hop, Rap, Hause
Ulubione książki: Wszystki części Harrego Pottera (uwielbiam je)
Ulubiobe filmy: Oczywiscie cała seria o Harrym Potterze, Goal 1 i 2, Green Street Hooligans, World Trade Center
Ulubione Gry: Cała seria Gothic, FIFA, PES, NFS i Deluxe Ski Jump 2.1 xD


http://images24.fotosik.pl/248/75cb6de502354798.jpg
NIENAWIDZISZ MNIE ?!, FAJNIE !, SŁYSZYSZ TE BRAWA ?!, SĄ DLA MNIE !!!

Offline

 

#7 2008-08-21 09:49:02

polki

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-08-13
Posty: 6
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Imię: Bartek
Data urodzenia: 8stycznia 1995.
Miejsce zamieszkania: Sosnowiec (woj. ślońskie
Rodzeństwo: jedna siostra, lat 12 bardzo lubi rozmawiać
Znak zodiaku: Koźorożec
Zainteresowania: Sport a w szczególności piłka nożna , komputery, gry,
Ulubione książki: wszystkie części Eragorna
Ulubiobe filmy: Wszystkie części Eragorna , Czarodziejki
Ulubione Gry:  cała seria setlers , twierdze 1 i 2 , FIFA

Ostatnio edytowany przez polki (2008-08-21 09:49:47)

Offline

 

#8 2008-09-23 20:32:55

Petrus

Szeregowy

Zarejestrowany: 2008-09-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Czarna Księga

Imię: Piotr
Ur. 18.01.1983
Zamieszkały: Oława  - 20 km od Wrocławia
Rodzeństwo: jest
Znak: Jeśli to ma znaczenie to koziorożec
Zainteresowania: Dużo tego jest ale od jakiegoś czasu uprawiam biegi długodystansowe a poza tym jako przyszły pan pedagog (jak dobrze pójdzie to za 8 mies) interesuję się zagadnieniami branżowymi, że tak powiem
Książki: ostatnio tylko związane z pisaną przeze mnie pracą magisterską - na inne chyba brak czasu....
Filmy: słaby ze mnie kinomaniak
Gry: Grałem w Plemiona, Ikariam i WildGuns ale z braku czasu i chęci nie gram w nic prócz BK

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grotrecon.pun.pl www.bractwofantasy.pun.pl www.badboys95.pun.pl www.pokemonfunn.pun.pl www.heksa.pun.pl